top of page
the staff

THE 

STAFF

 Curly Black סטודיו למיתוג, עיצוב אריזות, עיצוב אתרים ועיצוב חווית משתמש

אנחנו יוצרים, מצמיחים ומעצבים מותגים ומוצרים דיגיטלים מאז 2008. אנחנו חיים ונושמים עיצוב ומיתוג ומאמינים שרעיון מעולה בשילוב עם אסטרטגיה נכונה, קריאיטיב חכם ושפה עיצובית חזקה ומבודלת יכולים להפוך את העולם לטוב יותר ולשנות חיים. הדבר החשוב ביותר בסטודיו הוא אתם, הלקוחות שלנו. עבורינו עיצוב הוא כלי לתת מענה ופתרון לבעיות.

תנו לנו אתגרים ואנחנו ניקח אותם למסע חקר ותהליך של פיצוח שבסופו יוולד קונספט עיצובי ותוצרים שהם עמוד השדרה של המותג שלכם. בשבילנו עיצוב זה לעורר סקרנות. למשוך תשומת לב. לרגש. לסקרן. להעניק חוויה. ליצור אינטראקציה עם קהל היעד ולהניע לפעולה. אנחנו רואים מעבר. יש לנו דמיון פרוע ותשוקה אמיתית לקום כל בוקר ולגלות עולמות חדשים. כאן חברות ומותגים צומחים. לכם נשאר רק להצטרף אלינו ולהנות מקטיף הפירות.

cat on chair
welcome sighn
curly

אנחנו לוקחים את הבריף או את הצורך שלכם והופכים אותו לפתרונות יצירתיים, מיתוגיים ותדמיתיים שאפשר לראות להרגיש. 

במילים אחרות, אנחנו מעצבים אריזות, עושים ברנדינג ומעצבים אתרים, כולל UX.

הגר, מייסדת הסטודיו והמנהלת שלו, גם מלמדת מעצבים ומעצבות לפתח מותגים מסקראץ'

מה אנחנו עושים

shelf with products

אנחנו מאמינים שמערכות יחסים בין מותגים לקהל שלהם, דומות למערכות יחסים בין בני אדם.

למותג יש אופי וזהות וכך גם לקהל שלו. כאן מעצבים שפה תקשורתית שיוצרת אינטראקציה ומערכת יחסים ארוכת טווח עם הקהל הרלוונטי.

רגע, אולי כדאי שנציג את עצמנו

HAGAR

הגר אשחר ניר | מייסדת, מנהלת ואימא של Curly Black

מומחית לעיצוב אריזות ולברנדינג ומאפיינת UX

חלום: להיות בכמה מקומות בו-זמנית

נקודת מבט: הכל בחיים זה מערכות יחסים

וגם: כותבת בלוג על מותגים ואנשים ומפתחת מוצרי נייר שמחים

אני חוקרת את עולם העיצוב בשקיקה, מייצרת תהליכי מיתוג עמוקים ומרתקים, שעל חלקם אני כותבת בבלוג שלי. אני יזמת בנשמתי, משתדלת ללמוד כל יום משהו חדש, אפילו קטן. אני חיה ונושמת עיצוב על כל גווניו ואפשרויותיו ומאמינה שהוא כלי ביד היוצר לעולם טוב ונגיש יותר.

זינה דורמן, מעצבת גרפית, בוגרת התואר לתקשורת חזותית ממכללת שנקר, מקסימליסטית בנשמה, אוהבת לצייר אותיות ולאייר מילים. המשפט הנפוץ ביותר שתשמעו ממנה זה ״צריך לרווח״, והיא אימא לילד וילדה מהממים וכלב שמנמן ונוחר. 

ZINA

דדי זוהר, בעל תואר בעיצוב תעשייתי ממכללת NABA במילאנו, איטליה, מתמחה ב-ux ובוגר הקורס User Experience של נטקראפט. תמיד נותן ערך נוסף ומעניין לאתרים אותם הוא מתכנן, וממש טוב בלתחמן את המערכת של wix כך שהעיצוב ייצא איך שרוצים.

DEDY

עדי קאופמן, בוגרת מכללת גורן בהתמחות תקשורת חזותית, שוחה בפרינט ואוהבת לעצב עם פלטת צבעים חזקה ומשמחת. אוהבת טקסטיל, מרבדי פרחים עושים לה נעים בלב, והיא חולמת שיהיו לה יום אחד נעלי אולסטאר צהובות.  

ADI

שלי עמית, מנהלת את המשרד בחסד, שומרת אותנו בתוך הקווים, ועושה כל מה שאנחנו לא יכולים. גרה בבנימינה, אימא לשניים, ומציעים לכם מאוד לא לדבר איתה לפניי שמפלס הקפה בבוקר ירד לתחתית הכוס. אגב, גר אצלה בבית חתול בשם רמי לוי. סתם שתדעו.

SHELLI

סטטיק, החתולה הלא בריאה בנפשה שמתגוררת בסמיכות לסטודיו. קיבלה את שמה מזרמי החשמל שלעיתים עולים בגופה ללא קשר למציאות. אוהבת להסתתר בצמחייה מחוץ לסטודיו ולזנק החוצה בהפתעה כשמישהו (דדי) מביא לה אוכל. אימא לגנדלף החתולה, וסבתא לפסים החתול (ככה לפחות אנחנו חושבים). 

& STATIC

באנו להנות. אה סליחה, לעבוד ;)

למה קוראים לסטודיו Curly Black

Curly Black זו התפיסה שלנו לגבי עיצוב בכלל וברנדינג בפרט: תפיסה שלפיה תפקידו של העיצוב לתת תשובות ולפתור בעיות על ידי שילוב בין פונקציונליות (curly) ואסתטיקה (black). 


Curly Black זו הדרך שלנו לשלב בין דברים מוכרים, בין צורה לצבע, ולהמציא מתוכם משהו חדש, להוציא דברים מהקשרם ולתת להם הקשר אחר. אחר לגמרי. כזה שלא ראיתם בשום מקום לפני כן.

הצטרפו למותגים שצמחו אצלנו

bottom of page