Artboard 17.png

THE 
STAFF

Curly Black סטודיו לעיצוב אריזות, עיצוב אתרים וברנדינג.

הדבר הכי חשוב בסטודיו שלנו הוא אתם. הלקוחות שלנו. והטוסטר-אובן.

אבל במיוחד אתם.

התהליכים והתוצרים שאנחנו מגישים לכם הם עמוד השדרה של הסטודיו, של העשייה הרוחשת בו ושל האנרגיות הטובות (אנחנו בעיקר נהנים, בואו נודה בזה). 

בשבילנו, עיצוב זה לעורר סקרנות, למשוך תשומת לב, לרגש, לסקרן, להעניק חוויה. ליצור קשר עם קהל היעד ולהניע לפעולה. אנחנו רואים מעבר, יש לנו דמיון פרוע ותשוקה אמיתית למה שאנחנו עושים. אנחנו פשוט מתים על זה.

לכם נשאר רק ליהנות מהפירות.

ת ו ד ה שאתם איתנו.

IMG_1021.jpg
IMG_6689.jpg
 
LOGO-cs3-big.jpg

מה אנחנו עושים

אנחנו לוקחים את הבריף או את הצורך שלכם והופכים אותו לפתרונות יצירתיים, מיתוגיים ותדמיתיים שאפשר לראות להרגיש. 

במילים אחרות, אנחנו מעצבים אריזות, עושים ברנדינג ומעצבים אתרים, כולל UX.

הגר, מייסדת הסטודיו והמנהלת שלו, גם מלמדת מעצבים ומעצבות לפתח מותגים מסקראץ'

OV6A9345 copy.jpg

בשבילנו, עיצוב זה לעורר סקרנות, למשוך תשומת לב, לרגש, לסקרן, להעניק חוויה. ליצור קשר עם קהל היעד, להזכיר ולהניע לפעולה. או במילה אחת, מיתוג.

HAGAR

הגר אשחר ניר | מייסדת, מנהלת ואימא של Curly Black

מומחית לעיצוב אריזות ולברנדינג ומאפיינת UX

חלום: להיות בכמה מקומות בו-זמנית

נקודת מבט: הכל בחיים זה מערכות יחסים

וגם: כותבת בלוג על מותגים ואנשים ומפתחת מוצרי נייר שמחים

אני חוקרת את עולם העיצוב בשקיקה, מייצרת תהליכי מיתוג עמוקים ומרתקים, שעל חלקם אני כותבת בבלוג שלי. אני יזמת בנשמתי, משתדלת ללמוד כל יום משהו חדש, אפילו קטן. אני חיה ונושמת עיצוב על כל גווניו ואפשרויותיו ומאמינה שהוא כלי ביד היוצר לעולם טוב ונגיש יותר.

זינה דורמן, מעצבת גרפית, בוגרת התואר לתקשורת חזותית ממכללת שנקר, מקסימליסטית בנשמה, אוהבת לצייר אותיות ולאייר מילים. המשפט הנפוץ ביותר שתשמעו ממנה זה ״צריך לרווח״, והיא אימא לילד מהמם וכלב שמנמן ונוחר. 

ZINA

דדי זוהר, בעל תואר בעיצוב תעשייתי ממכללת NABA במילאנו, איטליה, מתמחה ב-ux ובוגר הקורס User Experience של נטקראפט. תמיד נותן ערך נוסף ומעניין לאתרים אותם הוא מתכנן, וממש טוב בלתחמן את המערכת של wix כך שהעיצוב ייצא איך שרוצים.

DEDY

עדי קאופמן, בוגרת מכללת גורן בהתמחות תקשורת חזותית, שוחה בפרינט ואוהבת לעצב עם פלטת צבעים חזקה ומשמחת. אוהבת טקסטיל, מרבדי פרחים עושים לה נעים בלב, והיא חולמת שיהיו לה יום אחד נעלי אולסטאר צהובות.  

ADI

גל ריש, בקרוב יהיה בוגר התואר בתקשורת חזותית ממכללת גורן, מומחה ביצירת קונספטים מאפס בעלי ערך מוסף, מאוד קשור לאיור דרך האייפד שלו אבל מסרב בכל תוקף להשתמש בלוח גרפי במקום העכבר של המחשב. יודע להכין אוכל טעים ומפנק ובעל חוש הומור מקורי ומפותח.

GAL

סטטיק, החתולה הלא בריאה בנפשה שמתגוררת בסמיכות לסטודיו. קיבלה את שמה מזרמי החשמל שלעיתים עולים בגופה ללא קשר למציאות. אוהבת להסתתר בצמחייה מחוץ לסטודיו ולזנק החוצה בהפתעה כשמישהו (דדי) מביא לה אוכל. אימא לגנדלף החתולה, וסבתא לפסים החתול (ככה לפחות אנחנו חושבים). 

& STATIC

דדי זוהר, בעל תואר בעיצוב תעשייתי ממכללת NABA במילאנו, איטליה, מתמחה ב-ux ובוגר הקורס User Experience של נטקראפט. תמיד נותן ערך נוסף ומעניין לאתרים אותם הוא מתכנן, וממש טוב בלתחמן את המערכת של wix כך שהעיצוב ייצא איך שרוצים.

בזמנו הפנוי מטייל בכבישי הארץ על האופנוע, מאכיל את כל חתולי השכונה, ושומע רוקנרול בפול ווליום. 

למה קוראים לסטודיו Curly Black

Curly Black זו התפיסה שלנו לגבי עיצוב בכלל וברנדינג בפרט: תפיסה שלפיה תפקידו של העיצוב לתת תשובות ולפתור בעיות על ידי שילוב בין פונקציונליות (curly) ואסתטיקה (black). 


Curly Black זו הדרך שלנו לשלב בין דברים מוכרים, בין צורה לצבע, ולהמציא מתוכם משהו חדש, להוציא דברים מהקשרם ולתת להם הקשר אחר. אחר לגמרי. כזה שלא ראיתם בשום מקום לפני כן.

נסו אותנו. צרו קשר